Call Of Duty Ghosts Kasımda Geliyor

Yazan: 02 Mayıs 2013  
Kategori: Teknoloji

Yorum yapın

Bu Yazı 1.228 Kez Okundu

Call Of Duty Ghost Kasımda Geliyor

Call Of Duty Ghost Kasımda Geliyor

10 gün kadar önce şurada ki yazımda Battlefield 4 çıkıyor demiştim ve çıkış tarihinin ileri bir tarihte olacağının tahmin edildiğini söylemiştim. Activision firması da geride kalmadı ve Call Of Duty Ghosts oyununun çıkacağının sinyallerini verdi.

Tam bir hastası olduğum ve tüm COD serisini oynadığım Call Of Duty’nin yepyeni oyunu Call Of Duty Ghost şimdiden insanı sabırsızlandırıyor. Her yıl yeni Call Of Duty oyunu çıkacağının sözünü veren Activision firması Call Of Duty Ghosts‘un çıkış tarihini 5 Kasım 2013 olarak açıkladı. Resmi olarak oyunun tanıtımı için belirlenen tarih 21 Mayıs.Call Of Duty Ghosts oyununda yeni bir oynanış deneyimi ve tamamen yeni bir hikaye sunulacağı belirtiliyor.

Call Of Duty Ghost

Call Of Duty Ghost

Activision, Call of Duty: Ghosts için bir tanıtım videosu yayınladı. Savaşçı maskeleri içerikli video merak uyandırıyor. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş :

Facebook Twitter Google Buzz Blogger Delicious Google Bookmarks Digg Myspace Yahoo StumbleUpon StumbleUpon Reddit StumbleUpon

Yorumlar

"Call Of Duty Ghosts Kasımda Geliyor" için 1 yorum

  1. Battlefield 4′ün Çıkış Tarihi Açıklandı! | Yusuf POLAT on 23 Ekim 2013 07:52 ]

    […] çıkmasını merakla beklediğim iki oyun var. Birisi Call Of Duty Ghosts diğeri ise Battlefield 4. Her iki oyununda önceki serilerini oynamış birisi olarak oyunların […]