HAKKIMDAYusuf Polat
Adım bilindiği üzere Yusuf POLAT.
01.01.1986 Adana/Karaisalı doğumluyum.Pamukkale Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü 2009 mezunuyum. Liseyi memleketimde Karaisalı Lisesi’nde, ilkokul ve ortaokulu (yeni adıyla) ilköğretimi Cumhuriyet İlköğretim Okulu’nda okudum.Ortaokul zamanlarında tanıştığım internet alemi ile yıllardır süregelen bir serüvene başladım.

Benimle iletişime geçmek isterseniz iletişim sayfamı yada iletisim@yusufpolat.com.tr email adresimi kullanabilirsiniz.
Her türlü konuda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.


18 Temmuz 2013 : 2,5 yıl kadar çalıştığım iş yerimden bugün itibariyle kendi isteğimle ayrıldım.


25 Ocak 2011 : Askerden geleli 3-4 ay oldu. Geçen bu zaman diliminde iyice bir dinlendim ve artık iş hayatına atılmanın zamanının geldiğini düşündüm ve iş arayışına geçtim. Memelektimde Adana’da Mag-Net Web adlı bir şirkette programcı(yazılımcı) olarak işe başladım.


17 Eylül 2010 : 5 ay 5 gün önce askere gideceğim derken birde bakmışım askerlik bitmiş. Bugün evime, sivil hayatıma geri döndüm. Artık önünde hiçbir engel bulunmayan, çalışmaya hazır, yeni mezun olsa da azimli bir bilgisayar mühendisiyim.


11 Nisan 2010 : Bugün vatani görevimi yapmak üzere Bursa İl Jandarma Komutanlığı’na teslim olmak için yola çıkıyorum. Önümüzde ki 6 ay boyunca, 333. Kısa Dönem Jandarma Er olarak askerde olacağım.


18 Mart 2010 : Bilgisayar Mühendisi olarak iş hayatına başlamadan önce herkes gibi vatani görevimi yapmak üzere başvuruda bulundum.


2 Ocak 2010 : Bugün resmi olarak Pamukkale Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldum. Artık öğrenci değil Bilgisayar Mühendisiyim. Yıllar önce mühendis olma hayalimi bugün itibariyle yerine getirmiş durumdayım. 🙂


1 Ocak 2009 : 5 ay önce satın alarak kişisel web site açma
girişimimi bugün itibariyle gerçeğe dönüştürdüm. Bugün www.yusufpolat.com.tr web
adresimde wordpress alt yapısıyla blog tutmaya başlıyorum.


13 Temmuz 2008 : Üniversiteye başlamadan öncesine dayanan bir hayaldi bu ; “Kişisel web sitemi açmak”. Artık bu hayalin gerçekleşmesi gerektiğini düşündüm ki bugün site adresimi satın aldım ve artık benim de www.yusufpolat.com.tr alan adım ile internette bir yerim var.