COD Ghost Videosu : Başrolde Megan Fox

Yazan: 04 Kasım 2013  
Kategori: Teknoloji

Yorum yapın

Bu Yazı 737 Kez Okundu

COD Ghost Videosu : Başrolde Megan Fox

COD Ghost Videosu : Başrolde Megan Fox

Battlefield 4’ten sonra oynamak isteyeceğim sırada ki ilk oyun Call Of Duty Ghost, Daha önce şurada ki yazımda kasım ayında piyasaya çıkacağını söylemiştim. Beklenen gün geldi ve Call Of Duty Ghost 5 kasım yani yarından itibaren piyasaya çıkıyor. Call of Duty Ghosts 5 Kasım’da PC’nin yanında Playstation 3 ve Xbox 360 için, 22 Kasım’da Xbox One için, 29 Kasım’da ise Playstation 4 için satışa sunuluyor.

Amerika’ya yapılan bir saldırı sonrasında gerçekleşen olayları konu edinecek olan Call of Duty’nin yeni oyunu Ghosts’un önceki oyunlardan bağımsız bir senaryoya sahip olacağı söyleniyor.

Infinity Ward ve Activision işbirliği ile geliştirilen Call of Duty Ghosts’un çıkışına günler kala ünlü yıldız (ki ben kendisini çok severim!) Megan Fox’un da yer aldığı yeni bir tanıtım videosu daha yayınlandı. Reklam filmini biraz komik bulsam da (özellikle göbekli elemanı) düşünce olarak reklam filmini beğendim.

Megan Fox’un yer aldığı bu tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş :

Facebook Twitter Google Buzz Blogger Delicious Google Bookmarks Digg Myspace Yahoo StumbleUpon StumbleUpon Reddit StumbleUpon

Yorumlar