Firefox 4 Çıktı Mutlaka Güncelleyin

Yazan: 24 Mart 2011  
Kategori: Teknoloji

Yorum yapın

Bu Yazı 1.359 Kez Okundu

Mozilla Firefox 4 Çıktı

Mozilla Firefox 4 Çıktı

Dört gözle beklediğimiz Mozilla Firefox 4 sürümü sonunda çıktı.

“Hızlı yolda gidin: Bugüne kadarki en hızlı, en güvenli ve en akıllı Firefox’a terfi edin.” sloganı ile yeni sürüme geçen Firefox 4 bugüne kadar kullandığımız firefox sürümlerinden çok farklı. Yepyeni bir görünüme sahip ve yeni özellikleri ile 3.6 sürümüne göre 6 kat daha hızlı olan Mozilla Firefox 4, sahip olduğu mükemmel performans ile internet keyfini yeniden keşfetmenizi sağlayacak.

Tarayıcı konusunda firefoxtan şaşmayan birisi olarak bu sürümle birlikte firefox için daha önce söylediğim çok ram yiyor sözümü geri alıyorum. Hız konusunda firefox 4 sürümünde oldukça köklü bir değişim farkettim. Daha önceleri aşırı derecede ram tükettiğini dile getirdiğim firefox bu sürümü ile birlikte dört dörtlük bir iş çıkartmış.

Sizlere de bir an önce Firefox 4 sürümüne geçmenizi ve nasıl bir hıza kavuşacağınızı kendi gözlerinizle görmenizi tavsiye ederim.

Mozilla Firefox 4’ü indirmek için buraya tıklayabilir, dilerseniz aşağıdaki linklerden sitesine gidip inceleyebilirsiniz.

 

http://www.mozilla-europe.org

http://www.mozilla.com

Bu Yazıyı Paylaş :

Facebook Twitter Google Buzz Blogger Delicious Google Bookmarks Digg Myspace Yahoo StumbleUpon StumbleUpon Reddit StumbleUpon

Yorumlar

"Firefox 4 Çıktı Mutlaka Güncelleyin" için 1 yorum

  1. Firefox 5 Hazır & Güncellemek Lazım : Yusuf POLAT on 26 Haziran 2011 18:54 ]

    […] değil bir kaç ay öncesinde “Firefox 4 çıktı mutlaka güncelleyin” başlığı altında bir yazı yazmıştım. Mozilla şirketi, Firefox 4′ün dumanı […]