İlk 3G testi Hidayet Türkoğlu’ndan!

Yazan: 26 Temmuz 2009  
Kategori: Teknoloji

Yorum yapın

Bu Yazı 399 Kez Okundu

logoTurkcell’in 3G ürünlerini ilk deneyen, milli basketbolcu Hidayet Türkoğlu oldu.

Turkcell’in “Merak etmiyor musun?” sloganıyla başlattığı reklam filminde rol alan milli basketbolcumuz Hidayet Türkoğlu, Turkcell Plaza’da düzenlenen toplantıda, 3G’li ürünleri inceleyerek deneme imkanı buldu.

Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu’nun 3G ile ilgili ürün ve hizmetleri tanıttığı gecede, Hidayet Türkoğlu, yeni ürünleri merak ve ilgiyle izledi.

Hidayet Türkoğlu: “Mobil kamera ile çocuğumu görebileceğim”

Sim kartlı kol saati, mobil TV gözlük ve mobil kamerayı deneyen Hidayet Türkoğlu, teknolojiye olan merakını ve yeni ürünleri takip ettiğini söyledi. Turkcell’in yeni reklam filminde oynamaktan gurur duyduğunu söyleyen Türkoğlu, “Mobil kamera benim için çok güzel bir ürün. Şu an milli takım kampındayım ama bu kamera ile çocuğumu ve eşimi sürekli görebileceğim. En kısa zamanda alacağım” dedi.

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu ise, Hidayet Türkoğlu ile yurtdışında sağladığı başarılar nedeniyle gurur duyduklarını, Turkcell’in de bir Türk firması olarak uluslararası başarılara imza attığını söyledi. Develioğlu, “Hidayet’in yeni reklam filmimizde rol almasından ötürü çok mutluyuz. Turkcell ve Hidayet birbirine çok uygun iki marka” şeklinde konuştu.

Toplantıya katılan basın mensupları da, 3G’li ürünleri yakından inceleyip, deneme imkanı buldu.

Bu Yazıyı Paylaş :

Facebook Twitter Google Buzz Blogger Delicious Google Bookmarks Digg Myspace Yahoo StumbleUpon StumbleUpon Reddit StumbleUpon

Yorumlar

"İlk 3G testi Hidayet Türkoğlu’ndan!" için 3 yorum

  1. teador on 13 Nisan 2010 06:21 ]

    Aynen.Artık 5G devri.3G geride kaldı.

  2. aleniboy on 15 Nisan 2010 01:25 ]

    3g mi kaldı artık.Millet 4g yi çıkarmaya uğraşıyor.

  3. Yusuf POLAT on 25 Nisan 2010 12:56 ]

    4G bile gölgede kaldı artık.Koreliler 5G ye geçmeyi düşünüyor.Bizse 3G yi gördüğümüze o kadar seviniyoruz ki teknolojileri ne kadar geriden takip ettiğiğizin farkında bile değiliz.