Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun

Yazan: 29 Ağustos 2011  
Kategori: Genel

Yorum yapın

Bu Yazı 1.544 Kez Okundu

30 Ağustos 2011 Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun

30 Ağustos 2011 Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun

Daha dün gibi geliyor. Şurada ki yazımda kurban bayraminiz mübarek olsun diye yazalı tam 9 ayı geçmiş. Günler ne çabuk geçip gidiyor anlamak mümkün değil. Dün bugün derken koskoca 9 ay geçmiş gitmiş. Tarih 30 Ağustos 2011 Salı. Tüm İslam Alemi’nin 29 gündür oruç tutarak,namaz kılarak, dualar ederek dört gözle beklediği Ramazan Bayramı. Ayrıca her yıl kutladığımız 30 Ağustos Zafer Bayramımız. Ramazan Bayramı birlikte aynı güne gelmeside bir rastlantı. 1922 yılında 26 Ağustos’ta başlayıp, 30 Ağustos’ta Dumlupınar’da Mustafa Kemal’in başkumandanlığında zaferle sonuçlanan Başkomutanlık Meydan Muharebesi’ni (Büyük Taarruz) anmak için kutladığımız resmi bayramlarımızdan biridir.

Birlik beraberlik ile geçen, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Ramazan Bayramı geçirmeniz dileğiyle. Akrabalarınızla,arkadaşlarınızla,sevdiklerinizle birlikte nice mutlu bayramlara ve 30 Ağustos Zafer Bayramını kutlu olsun.

Tüm İslam Alemi’nin Ramazan Bayramı mübarek olsun ve tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.

Bu Yazıyı Paylaş :

Facebook Twitter Google Buzz Blogger Delicious Google Bookmarks Digg Myspace Yahoo StumbleUpon StumbleUpon Reddit StumbleUpon

Yorumlar

"Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun" için 1 yorum

  1. Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun : Yusuf POLAT on 17 Ağustos 2012 09:38 ]

    […] daha da sıklaştıran ve tüm İslam aleminin dört gözle beklediği o mübarek gün. Geçen sene 30 Ağustos Zafer Bayramı ile birlikte kutladığımız mübarek Ramazan Bayramı.Birlik beraberlik ile geçen, her zaman bir […]