Ücretsiz Youtube Video Dönüştürücü

Yazan: 03 Ağustos 2013  
Kategori: Genel

Yorum yapın

Bu Yazı 3.558 Kez Okundu

Youtube

Youtube

 Herkese merhaba. Bugün sizlere kolay bir şekilde youtube videolarını dönüştürmek ve indirebilmenize olanak sağlayan bir siteden bahsedeceğim. Dilerseniz Windows ve Mac OS X için masaüstü uygulaması da mevcut. İster masaüstü programını kurar herşeyi program aracılığıyla yapar isterseniz tarayıcı eklentisini kurar kısayollarını tarayıcı penceresinden kullanırsınız yada hiçbirşey kurmadan internet sitesi üzerinden online bir şekilde kullanabilirsiniz.

Program arayüzü aşağıdaki resimlerde göreceğiniz üzere çok basit. Video linkini alana yapıştırıyorsunuz. Program otomatik olarak video linkini kontrol edip indirilebilir seçenekleri karşınıza getiriyor. Tek yapmanız gereken indirmek istediğiniz uzantıyı seçip start butonuna basmak. Belgelerim içerisinde ClipConverter adında bir klasör içerisine dosyayı dönüştürüp indiriyor.

Youtube Video Dönüştürücü

Youtube Video Dönüştürücü 1

Youtube Video Dönüştürücü

Youtube Video Dönüştürücü 2

Youtube Video Dönüştürücü

Youtube Video Dönüştürücü 3

Program değilde tarayıcı eklentisini kullanmak isterseniz yada direk online sitesinden kullanmak isterseniz arayüz programla aynı görünümde. Aynı işlemleri site üzerinden aşağıdaki resimde görüldüğü gibi kullanabilirsiniz. Site üzerinden youtube video dönüştürme işlemi biraz zaman alabiliyor ama clipconverter.cc bana göre bu işi gerçekten çok hızlı yapıyor.

Youtube Video Dönüştürücü

Youtube Online Video Dönüştürücü

Siteye gitmek isterseniz : http://www.clipconverter.cc

Tarayıcı eklenti sayfası : http://www.clipconverter.cc/tr/addon/

Masaüstü programı için : http://www.clipconverter.cc/desktop/?lang=tr

Bu Yazıyı Paylaş :

Facebook Twitter Google Buzz Blogger Delicious Google Bookmarks Digg Myspace Yahoo StumbleUpon StumbleUpon Reddit StumbleUpon

Yorumlar