Google Chrome 3 Beta Çıktı: İndirin,Deneyin…

Yazan: 25 Temmuz 2009  
Kategori: Teknoloji

Yorum yapın

Bu Yazı 412 Kez Okundu

Google Chrome

Yeni nesil Google Chrome’u denemek istiyorsanız Chrome 3’ün resmi betası hazır!

Google bir süredir Chrome web tarayıcısının yeni sürümü üzerinde çalışıyor, bir yandan da stabil olmayan test sürümleri de temin edilebiliyor. Artık Chrome resmi olarak beta sürecine geçti ve böylece final sürüme doğru yaklaşmaya başladı.

Chrome 2 ve Chrome 3 sürümleri arasında özellik olarak pek fark olduğu söylenemez, yeni özelliklerden çok mevcut yapı geliştirilmeye çalışılmış:

Örneğin JavaScript motoru V8 belirgin derecede iyileştirildi, HTML-5 video etiketleri entegre edilebiliyor ve adres satırının fonksiyonları da yeniden elden geçirildi.

Dikkat: Chrome 3’ün beta sürümü resmi olarak Google tarafından dağıtılıyor olsa da önceden olduğu gibi tamamlanmamış bir ürün olması nedeniyle güvenlik açıkları barındırıyor olabilir.Bu yüzden şimdilik sadece test amaçlı kullanılmalıdır.

Bu Yazıyı Paylaş :

Facebook Twitter Google Buzz Blogger Delicious Google Bookmarks Digg Myspace Yahoo StumbleUpon StumbleUpon Reddit StumbleUpon

Yorumlar

"Google Chrome 3 Beta Çıktı: İndirin,Deneyin…" için 2 yorum

  1. Google Chrome 3 Beta Çıktı: İndirin,Deneyin… : Yusuf POLAT on 25 Temmuz 2009 18:23 ]

    […] Google Chrome 3 Beta Çıktı: İndirin,Deneyin… : Yusuf POLAT Tags: arv, balantilar, chrome, chrome-v3, deneyin-8230, eposta-lstes, google-chrome, hakkimda, iletisim, kategorler, reklam, teknoloji, teknoloji-yorum, video, yazlm […]

  2. onspapew on 09 Mart 2010 03:54 ]

    nice.thanks…