Windows 8.2 Güncellemesi Çok Yakında

Yazan: 15 Aralık 2013  
Kategori: Microsoft, Windows, Windows 8, Windows 8.1, Windows 8.2

Yorum yapın

Bu Yazı 1.194 Kez Okundu

Wİndows 8.2 Güncellemesi Çok Yakında Çıkacak

Wİndows 8.2 Güncellemesi Çok Yakında Çıkacak

Windows 8 ve Windows 8.1 kullananlara müjde. Microsoft en sonunda pes etti ve Windows 8.2 güncellemesi ile birlikte Windows 7‘de olduğu gibi klasik Başlat menüsüne kavuşacağımızın sinyallerini verdi. Henüz resmi olarak duyurusu yapılmadı ama söylentiler bu yönde.

Windows 8.1 ile birlikte başlat menüsü gelecek diye umutlanan kullanıcılar hayal kırıklığına uğramıştı. Microsoft 8.1 ile birlikte başlat butonu eklemişti ama bu buton bizi Başlangıç ekranına taşıyan basit bir buton olarak kalmıştı. Bu da çoğu kullanıcının tepkisine yol açmıştı.

Microsoft’un, Windows 8.2 güncellemesi ile birlikte Başlat Menüsü’nü geri getirebileceğine dair söylentiler internette dolaşmaya başladı. Microsoft’un “Threshold” kod adıyla isimlendirdiği 8.2 güncellemesi şimdiden çoğu kullanıcı tarafından sabırsızlıkla beklenmeye başladı.

Tabi bazı kullanıcılar Başlat Menüsü olmasına karşı. Büyük ihtimalle Windows 8.2 güncellemesi ile birlikte bu seçenek olarak bize sunulacak. İsteyen klasik başlat menüsünü kullanabilecek istemeyen ise ayarlarından kapatabilecek diye düşünüyorum.

Windows 8.2 güncellemesinin yeni yılda ocak ayı içerisinde çıkacağı da söylentiler arasında. Aşağıda bu güncellemeye ait bir resmi görebilirsiniz.

Windows 8.2 Görüntüsü

Windows 8.2 Görüntüsü

Bu Yazıyı Paylaş :

Facebook Twitter Google Buzz Blogger Delicious Google Bookmarks Digg Myspace Yahoo StumbleUpon StumbleUpon Reddit StumbleUpon

Yorumlar

"Windows 8.2 Güncellemesi Çok Yakında" için 1 yorum

  1. Windows 9 Çıkış Tarihi Belli Oldu | Yusuf POLAT on 13 Ocak 2014 14:40 ]

    […] arada şurada ki yazımda bahsettiğim Windows 8.1 için hazırlanan 8.2 güncellemesinin, Nisan 2014 gibi sunulması […]